BOOK EN TEGNETIME
Du får et helhetlig løsningsforslag med tegninger, beskrivelser og priser.

Kontakt oss for en online tegnetime

Med egen produksjon har vi kontroll på hele prosessen fra design til ferdig produkt. Det gjør at vi kan tilby deg som kunde prisgunstige produkter som vi vet holder høyeste kvalitet, samtidig som vi har kontroll over både miljøpåvirkningen og arbeidsmiljøet.

Vi tilbyr også spesialdesignede møbler og eksterne merker, og er derfor svært fleksible og kan tilpasse oss alle prosjekter.

Innredning til arbeidsplassen siden 1975

– Fordelen med å bruke 3D-tegninger er at de er så detaljerte at du kan være trygg på at løsningene fungerer før du flytter inn. Det fjerner risikoen for feilkjøp fordi du ser hva du har plass til, hvilke romløsninger som fungerer, hvilke fargekombinasjoner du bør velge og hvordan møblene passer sammen.
 

*Obligatorisk felt

Personvernerklæring

Tomas Eidsvold, Prosjektselger

Alt du trenger i fra én og samme leverandør

3D gir et mye bedre inntrykk av hvordan sluttresultatet blir

Eller kontakt oss direkte

Vi er eksperter på innredning til kontor, lager, industri, skole og barnehage, og med egen designavdeling, egne fabrikker og våre 45 år i bransjen, er vi et trygt valg som leverer smarte og gjennomtenkte innredningsløsninger.


- Behovsavklaring

- Produktforslag

- Visualisering av løsning 


Etter timen sender vi deg et 

uforpliktende pristilbud.


Gjennom prosjektavdelingen får du tilgang til et dedikert team av eksperter som kan hjelpe deg med å se muligheter og finne de rette løsningene for ditt prosjekt.

Se deg litt rundt!

Tom Gudbrandsen

tom.gudbrandsen@ajprodukter.no

Geir Laget

Tomas Eidsvold

tomas.eidsvold@ajprodukter.no

geir.laget@ajprodukter.no

Linda Cedell

linda.cedell@ajprodukter.no

Vibeke Dehlen

vibeke.dehlen@ajprodukter.no

Christina Valencia

christina.valencia@ajprodukter.no


Espen Solberg

espen.solberg@ajprodukter.no

Anniken Sørli

anniken.sorli@ajprodukter.no

Showroom på Kløfta

Besøk vårt flotte showroom på Kløfta, rett ved E6 og kun 20 min nord for Oslo! Her har vi fylt opp 1000 m2 med møbler og innredning til kontor, møterom, kantine, skole, barnehage, lager og industri.

Adresse 
Myrvangvegen 14, 2040 Kløfta

Åpent 
Mandag – Fredag
8.30  – 16.00

Innredning til arbeidsplassen

 siden  1975

67 02 42 19480 48 076452 38 58267 02 42 07955 25 12267 02 42 17489 94 293978 25 910

Se på oversiktskartet for å gå til et annet rom eller trykk på produktene for å lese mer.



Etter timen sender vi deg et 

uforpliktende pristilbud.


- Behovsavklaring

- Visualisering av løsning 

- Produktforslag